Skúšobná hodina

Základné informácie

V prípade záujmu o skúšobnú hodinu je potrebné vziať do úvahy, že tanečná škola dodržiava prázdniny platné pre základné školy SR. Zvyčajne v druhej polovici mesiaca máj má tanečná škola týždenné tanečné prázdniny, nakoľko sme v tomto období na Majstrovstvách sveta v Chorvátsku. V tomto období tréningy a teda ani skúšobné hodiny neprebiehajú.

Na skúšobnú hodinu sa môžete objednať prostredníctvom nášho formulára. Je potrebné vyplniť termín, miesto a názov kurzu, v ktorom máte záujem využiť skúšobnú hodinu. Termíny vyberajte podľa aktuálných tréningov v rozvrhu.

Ak ste si nevybrali konkrétny termín, nevadí. Stačí vyplniť povinné polia formulára a my Vás následne budeme kontaktovať. Určite sa dohodneme.

Odoslaním objednávky potvrdzujete, že zdravotný stav účastníka je dobrý, netrpí žiadnymi srdcovými poruchami ani žiadnymi inými problémami, ktoré by zabraňovali vykonávaniu športovej a tanečnej činnosti. Akékoľvek zmeny v ich zdravotnom stave, či iné pohybové obmedzenia, budete okamžite hlásiť trénerovi tanečnej školy Origoshko.

Objednaním a následným absolvovaním skúšobnej hodiny automaticky zaniká možnosť opätovného využitia skúšobnej hodiny pre toho istého učastníka. Toto obmedzenie je platné počas prebiehajúceho školského roka.

V prípade neúčasti na skúšobnej hodine zo zdravotných dôvodov, má účastník nárok na náhradu skúšonej hodiny po dohovore s tanečnou školou Origoshko.

Pravidlá pre účastníkov skúšobnej hodiny

Účastník skúšobnej hodiny musí prísť aspoň 5 minút pred začiatkom lekcie.

Účastník musí mať so sebou na tréningu vodu (žiadne sladené ani bublinkové nápoje), vhodné oblečenie (tričko, tepláky, tenisky), čistú obuv, nie identickú, v ktorej prišiel.

Účastník sa správa slušne a rešpektuje pokyny trénera. Rovnako sa správa aj k ostatným tanečníkom.

Počas skúšobnej hodiny odporúčame, aby zákonný zástupca alebo iné sprievodné osoby počkali mimo tanečnej sály. Účastníci sú vo väčšom kľude a lepšie sa s nimi pracuje. V tejto súvislosti si tanečná škola vyhradzuje právo požiadať zákonného zástupcu alebo inú sprievodnú osobu, aby počkali na účastníka skúšobnej hodiny mimo tanečnej sály.</li></ul>

Členstvo v tanečnej škole

Po absolvovaní skúšobnej hodiny sa doma treba s účastníkom porozprávať a rozhodnúť sa, či nastúpi na daný kurz. V takomto prípade je potrebné sa zaregistrovať a objednať si konkrétny kurz.

Objednávkou alebo absolvovaním skúšobnej hodiny nedochádza automaticky k zaradeniu učastníka do registračného systému tanečnej školy Origoshko. Skúšobná hodina je nezáväzná priležitosť vyskúšat si niektorú z aktivít v našej ponuke.

V prípade porušenia týchto pravidiel si tanečná škola Origoshko vyhradzuje právo vykázať zákonného zástupcu, inú sprievodnú osobu alebo učastníka kedykoľvek zo skúšobnej hodiny bez možnosti náhradnej lekcie.

Odoslaním objednávky prehlasujete, že ste sa oboznámili s pravidlami skúšobnej hodiny a súhlasíte s pravidlami spracovácania a ochrany osobných údajov (V zmysle GDPR).