Vitajte v Origoshko

" Na mieste kde sa nepredvádza, ale tvorí "

Mood and Chill out

Máte presnú predstavu o evente, ktorý organizujete? Alebo potrebujete inšpiráciu na tému, v ktorej by sa mohla niesť Vaša party? Ste tu správne. Akrobati, taneční­ci, show v rôznych tématických štýloch od Gatsbyho, komixových hrdinov až po Cosmic. Neviete si vybrať z vopred pripravených tém? S radosťou Vám namiešame jednu iba pre Vás

Creative Concepts

Máte na niečo chuť, no nenašli ste to v ani jednej z našich izieb? V našej útulnej a skvelo vybavenej Kuchyni vytvorí­me Váš vlastný a jedinečný recept na tú najlepšiu akciu či party. Nakombinujeme programy, vytvorí­me na mieru či skombinujeme ponuky z viacerých izieb nášho produkčného domu. Event okorení­me prvkami z nášho fantáziou nabitého ateliéru. Celú atmosféru podčiarknu farby z našej Kúpeľne a Vaši klienti tak okúsia fantastický zážitok pre oči, uši a dušu.

Fashion and Style

Pri vstupe do našej kúpeľne sa riadne pozrite do zrkadla a zapamí¤tajte si tento pohľad. Pretože pri vychádzaní­ už rovnaký nebude. Ste na správnom mieste. V Maverick Production Vám pomôžeme s lí­čení­m i účesom. Facepainting, celotelový či čiastočný bodypainting ako doplnok k tematickému kostýmu pre nás nie sú žiaden problém. Naše maliarske umenie viete využiť na Vašich akciách pre deti i dospelých. Walk-in šatní­k plný neobmedzených možností­. Produkčný dom Maverick Vám na mieru pripraví­ kompletný styling na požadovanú udalosť či prí­ležitosť. Poklady z nášho šatní­ka môžete využiť aj priamo na vašom evente, radi vám ich zapožičiame naprí­klad ako rekvizity k foto kútiku. Takisto vieme zapožičať a obliecť aj vaše hostesky či vybrať oblečenie do klipu alebo reklamného spotu. Ak sa Vaše požiadavky nezhodujú s aktuálnou ponukou, nie je problém! Kostýmy v ateliéri vyrobí­me alebo upraví­me na mieru iba pre Vás.

Kids Zone

Radôstky vo všetkých farbách dúhy, ktoré vyčaria úsmev na každej detskej tvári. V Origoshko zorganizujeme a komplexne zastreší­me akékoľvek akcie pre najmenší­ch aj tínedžerov. Zabezpečiť súkromnú oslavu, firemné rodinné dni či akýkoľvek iný program pre Vášho detského klienta je pre nás potešení­m. To všetko v sprievode animátorov, maskotov a artistov z rôznych umeleckých žánrov. Samozrejmosťou je akcia v komplet dizajnovom prevedení­ podľa Vašich predstáv.

Atelier

Všetky jedinečné nápady na Vaše najoriginálnejšie požiadavky realizujeme v našom umeleckom Ateliéri. Na mieste, kde sa fantázii medze nekladú. Pre potreby Vášho podujatia tu vyrobí­me interiérové aj exteriérové dekorácie, kostýmy na mieru, doplnky ku kostýmom i rôzne rekvizity, ktoré skvelo doplnia atmosféru na Vašom evente. Myslí­te, že Váš nápad je až prí­liš bláznivý? My si myslí­me, že je len ďalšou výzvou!

Dobrý deň, vitajte v ateliery pána Origoshka. S nami dostane každá udalosť
nový rozmer, prinášajúci Vašim divákom nezabudnuteľný zážitok. Poďte ďalej a prezrite si naše izby. Výber je pestrý a vytvoriť vieme čokoľvek.

Portfólio


Klienti